Мікро призматична світловідбивна стрічка для твердої поверхні (жовта) ORAFOL VC104+

Мікро призматична світловідбивна стрічка для твердої поверхні (жовта) ORAFOL VC104+

Мікро призматична світловідбивна стрічка для твердої поверхні (жовта) ORAFOL VC104+ (ціна за метр) – універсальне маркування контуру. Відрізняється своїм рівнем відображення. Він досить високий.

При нанесенні стрічки на бічні та задні поверхні автотранспорту набувається його захист. Транспортний засіб стає добре помітним як у денний час, так і вночі. Туман, що погіршує видимість, не перешкоджає обмежувачам виявляти свою контрастність. Яскраве світіння смуг відбувається після попадання на них світла фар та іншого вуличного освітлення.

Щоб функція стрічки відповідала своєму призначенню, її необхідно правильно прикріпити. Перед наклеюванням фурнітура зберігається у відносно теплому середовищі (+23°C). Кімнатна температура є оптимальною для знаходження в ній контурного маркування. Далі готується поверхня.

Бруд та олію необхідно повністю видалити. Ізопропіловий спирт є пропитковим розчином. Їм змочують чисту тканину. Рухи в один бік не дадуть забруднитися всієї поверхні. Очищується лише основа. Чисте сухе ганчір’я знадобиться для протирання поверхні. Кінець процесу очищення підкаже ганчір’я. Олія та бруд на ній повинні бути відсутніми.

Світловідбивна стрічка для твердої поверхні (жовта) ORAFOL VC104+ (ціна за метр) наклеюється легко. На сухій підготовленій поверхні намічається напрямна лінія. Використовується олівець чи малярський скотч. Крейдяна нитка не підходить.

Клейовий шар стрічки щільно стикається з тентом. Для цього смуга розгладжується ракелем або обтя-женим валиком. Бульбашки повітря під маркуванням відсутні. Якщо вони все ж таки виникнуть, то їх про-тикають голкою. Мінімальність отворів не перешкоджає видаленню повітря з-під стрічки. Той самий ра-кель у цьому допоможе.
Процес наклеювання протікає у своєму температурному режимі. Це межа від +15 до +38 °C. Хоча б го-дина знадобиться для міцності приклеювання. Після цього транспортний засіб готовий до експлуатації.