Автономні зарядні станції: як обрати ідеальну для ваших потреб?

Автономні зарядні станції: як обрати ідеальну для ваших потреб?

Зарядна станція — це сучасний пристрій, без якого складно собі уявити життя сьогодні, адже вона є автономним джерелом живлення завдяки достатньо потужному акумулятору. При цьому, зарядні станції достатньо легкі та за їх допомогою можна одночасно зарядити кілька пристроїв (телефони, планшети, ноутбуки або ж підключити опалювальний котел). 

Основою будь-якої мобільної зарядної станції є акумулятор: він заряджається через кабель від звичайної розетки 220 V або ж сонячних батарей. І що важливо, заряджається сама станція достатньо швидко — всього від 2,5 годин. Важливо також, що зарядні станції мають міцний корпус, для якого не шкідливі механічні пошкодження. 

Переваги зарядних станцій

  1. Мобільність та компактність — порівняно невеликий розмір та можливість переносити чи перевозити без зайвих зусиль.
  2. Швидка підзарядка — важлива під час блекаутів чи віялових відключень, а особливо для військових в умовах бойових дій.
  3. Є можливість підключити для зарядки декілька приладів одночасно (до того ж, є різні види виходів для підключення різних пристроїв).
  4. Екологічність у порівнянні з паливними генераторами.
  5. Особливо продумана конструкція корпусу та його матеріал. 
  6. Не потребують спеціального обслуговування (наприклад, заміна палива тощо).
TISON ENERGY 1300 SLIM (2x500W)

TISON ENERGY 1300 SLIM (2x500W)

Як обрати автономну станцію під потреби

Звичайно, вибір треба починати саме з власних потреб та мети — для чого саме зарядна станція потрібна: для підзарядки телефонів, використання десь на природі, на дачі або ж для потреб військових. Оцінити потужність, кількість роз’ємів. Чим їх більше, тим більше техніки одночасно можна заряджати. Зазвичай, на корпусі можуть бути як класичні розетки на 220 V, так і порти USB чи 2.4A чи 5V, а також порти постійного струму на 12V, 10А. Крім цього, важливими є питання ваги та розміру.  

TISON ENERGY 1300 SLIM (2x500W)

TISON ENERGY 1300 SLIM (2x500W)

Де купити портативні зарядні станції

Враховуючи, що цей пристрій повинен на 100% виконати свою роль хоч у цивільному, хоч у війському житті, обирати виробника також треба прискіпливо. 

Одним з лідерів по виробництву зарядних станцій в Україні є компанія TISON. В інтернет-магазині компанії  https://tison.com.ua/  ви отримаєте не тільки професійну консультацію. Ви отримаєте ідеальний продукт, який в першу чергу розрахований на потреби військових. І саме завдяки їх відгукам та пропозиціям, виробник постійно вдосконалює пристрій, адже швидко реагує на потреби користувачів і знаходить найкращі рішення. 

Зарядні станції TISON ENERGY мають спеціально розроблений корпус з напрочуд стійкого до механічних пошкоджень матеріалу (при випробуваннях корпус станцій зовсім трохи подряпався після того, як її скинули з висоти 20 м та переїхали автомобілем), варіанти потужності та досить невелику вагу. Одним із зручних рішень станції є спеціальна сумка з паском для переносу прилада. 

Незважаючи на те, що виробник в першу чергу та в умовах військових дій працює на ЗСУ, зарядні станції можна і доречно використовувати в цивільних умовах: на дачі, десь на природі, вдома або в офісі для забезпечення безперервної роботи чи можливості бути на зв’язку в умовах нестачі електрики та якихось надзвичайних ситуацій. 

Компанія TISON — український виробник, який з початку повномасштабного вторгнення не на словах, а реальними справами наближає перемогу, допомагаючи новітніми розробками необхідних пристроїв для військових, які вони можуть придбати з додатковою знижкою та гарантією до перемоги.