Переїзд з домашніми тваринами: підготовка та поради

Переїзд з домашніми тваринами: підготовка та поради

Коли в нашому житті трапляються переїзди, інколи, окрім речей, потрібно транспортувати і хатніх улюбленців. Переїзд пов’язаний зі стресом та певними незручностями. Некомфортні умови під час шляху на нове місце, зміна обстановки — це все відображається на тваринах і їхній поведінці. Для мінімізації неприємних відчуттів слід подбати про зручність та безпеку перевезення хатніх улюбленців заздалегідь. До транспортування своїх вихованців потрібно підходити відповідально.

«Ура! Переїзд» — комфортне та правильне перевезення домашніх тварин

Наша компанія, докладніше про яку можна дізнатися за посиланням https://urapereyizd.com.ua/, та її працівники завжди дбають про тварин, яких доводиться транспортувати з одного місця в інше. В наявності багато варіантів спеціального транспортного обладнання. Якщо мова йде про ссавців великих за розміром, на допомогу приходять відповідні металеві клітки. 

Для перевезення невеликих тварин (цуциків, хом’яків, пташок, котів) їх розміщують в невеликих пластмасових боксах. Все робиться для мінімізування травматизму тварин і зменшення стресових умов.

NVKtucVViKIEtGAMYGmROuXIMI7h_arLH3ElaEcVtt6i8kRwCxGkz0xDAHp047UQEOcOwSBU5s2A5uhZgnULFF9fqlq7agFSbwkh4ajPt1IKxZaSmfE56XXdajHIXUDlRzaxP7naR_NUiusLGh4Dg-U

Переваги співпраці з професіоналами

Працівники компанії знають правила поведінки з тваринами. Вони роблять все, щоб брати наші менші не відчували дискомфорту під час подорожі на нове місце проживання. Перед тим, як стати до роботи, вони проходять інструктаж. Їх дії впевнені, швидкі, злагоджені. Вантажники керуються відповідними вимогами щодо перевезення тварин та знають, як діяти в кожній ситуації, яка може трапитися на шляху. 

Важливі поради:

  • Якщо мова йде про собак, їх слід транспортувати в добре провітрюваних кузовах авто, в яких є багато вікон — це відволікає тварину від того, що коїться і заспокоює. Також цуцика саджають в спеціальну клітку з піддоном, на який стелять тканину. Вона зможе поглинути рідину, або буде служити підстилкою. Якщо подорож довга (більше ніж 12 годин), слід періодично зупинятися та поїти або годувати собаку, надавати змогу справити потреби.
  • Ссавців малого розміру (цуценят, мишей, котів) транспортують в пластмасових боксах — вони економлять місце і більш мобільні. Темрява їх не лякає. Одна клітка або бокс на одну тварину — тісний простір може зумовити бійку за територію. Додаткова сітка на боксі завадить відчинити дверцята. Годують цуценят, хом’яків і котів не частіше, ніж 2 рази на добу.

Якщо Ви плануєте переїзд разом з домашніми улюбленцями, варто зв’язатися з менеджером компанії «Ура! Переїзд» для уточнення усіх деталей. Усі контакти є на сайті. Під час телефонної розмови Ви зможете отримати відповіді на свої запитання, а менеджери компанії деталізують інформацію, щодо дати переїзду, потрібного транспорту та можливих додаткових послуг. Ми здатні забезпечити такий переїзд, за якого і тварини, і господарі будуть задоволені!