Студія лазерної епіляції

Студія лазерної епіляції

Лазерна епіляція тіла є методом видалення волосся, який полягає у використанню лазерного випромінювання для знищення волосяних фолікулів. Вказана процедура, яку проводить студія лазерної епіляції Sugar Bar, має сьогодні великий попит. Вона відрізняється від інших способів досягнення чистої та гладкої шкіри високою результативністю. 

У чому полягають метод та переваги лазерної епіляції

Направлена вона для стійкого знищення волосся на певній ділянці тіла людини. Головна відмінність епіляції лазером, від видалення волосся бритвою або від використання воскової епіляції, полягає у тому, що лазерні промені видаляють волосяні фолікули. Подальший ріст волосся суттєво зменшується. 

Крім цього, процедура відрізняється наступними перевагами:

  • Тривалістю ефекту. Епіляція за допомогою лазера здатна забезпечити довготривалий стійкий ефект чистої гладкої шкіри. Тривалість ефекту, залежно від обробленої ділянки тіла та індивідуальних особливостей шкіри та волосся клієнта, може досягати навіть 1-2 років. 
  • Мінімальними показниками болю. У порівнянні з видаленням волосся воском або за допомогою бритви, лазерна епіляція практично не викликає відчуття болю. 
  • Ефективністю. Процедура рекомендована до проведення навіть клієнтам з гіпер чутливою шкірою. Лазерні проміння діють лише на фолікули росту волосся, ніяк не діючи на шкіру. Ніякого подразнення на шкірі після проведення лазерної епіляції не буде. 

Хто проводить процедуру

Проводиться вказана процедура сертифікованим фахівцем, у тому числі ліцензованим лазерним терапевтом і косметологом. Перед початком, визначається тип шкіри клієнта та тип його волосся. Далі підраховується необхідна кількість сеансів, для повного видалення волосся на конкретній ділянці тіла. 

Кому підійде 

Підходить такий метод досягнення чистої та гладкої шкіри багатьом людям. Ефективність процедури залежить від типу і кольору волосся, а також від типу шкіри. Людям з темним волоссям на світлій шкірі вдасться досягти кращих результатів після проведення епіляції лазером. 

Про що слід пам’ятати

Епіляція за допомогою лазера може викликати певні побічні ефекти, у тому числі легке почервоніння шкіри чи легке її печіння. Перед проведенням вказаного методу обробки шкіри, слід проконсультуватися з фахівцем, щоб отримати докладну інформацію про можливі ризики. 

Звернутися до професійного косметолога у сфері лазерної епіляції можна в салоні краси Sugar Bar, що знаходиться в місті Київ. Отримати консультацію можна, зателефонувавши по номерах, вказаних на сайті.