Важливі переваги сучасних електронних замків

Важливі переваги сучасних електронних замків

Важлива перевага електронних та біометричних замків полягає в тому, що тепер немає проблем із втратою ключів. Втрачені електронні ключі можуть бути легко заблоковані та випущені нові ключі для будь-якого користувача.


Переваги сучасних електронних замків

Електронний замок є закономірним результатом технологічної еволюції систем доступу. Сучасні електронні замки є дуже безпечними. Насправді їх складніше відкрити, ніж традиційні механічні замки. З погляду безпеки вони кращі загалом. Тільки людина, яка має код, карту або пульт, може отримати до них доступ, і їх важко скопіювати. І їх можна запрограмувати, заблокувати чи розблокувати за необхідності — а це дуже важлива перевага.

Сучасні електронні замки відповідають таким вимогам:

 • високий рівень захисту;
 • висока міцність;
 • можливість легкого встановлення;
 • відмінним рівнем безпеки;
 • неможливість створення копії ключа доступу;
 • можливість виконувати налаштування;
 • універсальність використання;
 • наявність моделей для всіх типів дверей.


Перелік переваг електронних замків:

 1. забезпечення високого захисту системи доступу;
 2. ключі неможливо знайти скопійовані;
 3. можливість використання одного ключа для всього;
 4. код не видно та зашифрований;
 5. втрачені ключі більше не проблема;
 6. можливість програмування методів доступу;
 7. простий алгоритм зміни прав доступу;
 8. можливість адміністрування доступів за часом та місцем;
 9. можливість дистанційного керування електронним замком;
 10. найвища безпека систем доступу.


Основною перевагою електронного чи біометричного замку є його рівень безпеки. Сучасні електронні замки мають механізм, що блокує його відкриття у разі, якщо його спробує відкрити стороння людина.

Електронні замки

Багато електронних моделей дозволяють користувачеві відкривати двері за допомогою мобільного телефону або пульта дистанційного керування. За допомогою спеціальних програм ви можете отримувати зображення, що зберігаються на вбудованій камері, яка у них є.

Одному електронному ключу можуть бути призначені всі права доступу до дверей, які він має відчиняти. Більше не потрібно тягати із собою великі зв’язки механічних ключів!

Розповідаючи про переваги електронних замків, слід звернути увагу на найвищий рівень секретності таких пристроїв. Використання цифрового коду запобігає доступу сторонніх осіб.

Користувач може мати повний контроль над тим, хто має або не має права входити до вашого будинку чи офісу. Важливою перевагою є можливість керування часом доступу: у який час, у які дні тижня та як довго.

Окремо варто поговорити про переваги біометричних замків. Використання технології біометрії дозволяє забезпечити ще вищий механізм захисту. Деякі з цих систем безпеки дозволяють зберігати фізичні характеристики уповноважених осіб, щоб вони були єдиними, хто має доступ до місця.

Сучасний електронний біометричний замок має якісний сканер відбитка пальця. На згадку про розумний замок можуть бути записані оригінальні візерунки подушечок пальців кількох людей. Це дає можливість користуватися замком багатьом співробітникам чи членам сім’ї.

Сучасні електронні замки мають високу стійкість до злому. Якщо злодій бажає проникнути у двері за допомогою дриля, важеля або іншого зовнішнього елемента, замок блокується автоматично і не дає доступ.

Важлива перевага електронних та біометричних замків полягає в тому, що тепер немає проблем із втратою ключів. Втрачені електронні ключі можуть бути легко заблоковані та випущені нові ключі для будь-якого користувача. Завдяки електронному замку ви можете забути про традиційний ключ. Насолоджуйтесь можливістю використання різних методів доступу.

Сучасні технології дають можливість вибору електронних замків з різним набором функцій: електронний замок для відкриття з домофону, цифровий замок з керуванням мобільного пристрою з Wi-Fi або Bluetooth, розумні невидимі замки, електронні замки для готелів та апартаментів.

До важливих плюсів електронних замків слід зарахувати:

 • прості вимоги до встановлення замку,
 • зручне дистанційне керування,
 • ефективний метод блокування доступу,
 • можливість запису інформації про всі операції;
 • зручна інтеграція з інформаційними системами;
 • можливість тісної інтеграції з веб-додатками;
 • можливість імпорту даних до інших систем;
 • можливість простої передачі персональних кодів доступу;
 • ефективне керування кодами входу з різних пристроїв;
 • ефективні технології управління з мобільних пристроїв.

Всі ці переваги роблять використання електронних замків дедалі популярнішим, про найнадійніші щамки читайте на https://omnitec-systems.com.ua/