Як друкують пластикові картки

Як друкують пластикові картки

Пластикова картка стане інформативною та персоналізованою, якщо використати друк на пластиковій карті. Технологія полягає в нанесенні на її поверхню тексту, логотипів, слоганів, зображень чи іншої інформації за спеціальною методикою. Інноваційне обладнання дає змогу виготовляти картки гуртовими партіями, щоб можна було легко забезпечити потреби бізнесу в маркетинговій продукції.

Різновиди друку на пластикових картках

Використовують такі технології друку на пластикових картках:

  • офсетна;
  • цифрова;
  • термічна або ретрансферна.

Перший варіант рекомендується, коли замовляється друк на пластикових картах без потреби в персоналізованих даних. За офсетною технологією можна за незначний час зробити велику кількість однакових карток. Кольорове перенесення буде ідеальним. Мінусом рішення стає неможливість використовувати золотисті або сріблясті відтінки. Офсетний друк доцільно обирати, коли потрібно виготовити велику партію продукції з низькою собівартістю одного екземпляру.

Цифровий друк забезпечує точну передачу зображення з електронного пристрою. Можна перенести інформацію з ноутбука, комп’ютера або смартфона, використовуючи сучасні технології. Ретрансферний друк більше підходить для отримання оригінальних індивідуальних карток. Можна створити такий виріб, що вирізнятиме власника серед інших. Однак за цією технологією не друкують великі партії.

Особливості друку на пластикових картках

Для друку на пластикових картках використовують спеціальні принтери. Спочатку виробляють пластик стандартного розміру 54×86 мм із гладкою матовою поверхнею. Інформація на картці буде чітко видимою, а сам виріб – захищеним від температурних впливів і механічних пошкоджень. Для підвищення зносостійкості його можна проламінувати. Цифровий та офсетний друк дає змогу наносити на пластикові картки різноманітні елементи для їхньої персоналізації. Популярністю користується додавання штрихкодів, фотографії, ПІБ власника, особливих відміток, кодів тощо.

Ціна друку на пластикових картах залежить від обраної технології, тиражу та складності процедури. Офсетний варіант чудово підходить для великих замовлень, щоб знизити вартість за одиницю. Цифровий друк оптимальний для малих і середніх партій, а термосублімаційну технологію використовують для отримання індивідуальних карток за 10 хвилин.